Informacje

Firma Protech Motors działa z powodzeniem na rynku od blisko 20 lat Jesteśmy wiodącym dostawcą kompletnych rozwiązań w obszarze instalacji i relokacji maszyn.

Mogą to być pojedyncze maszyny przemieszczane w ramach istniejącego zakładu, bądź też ogromne fabryki i linie produkcyjne, przenoszone z jednej lokalizacji do drugiej, w tym do innych krajów. Zaplecze techniczne jak również wykwalifikowany personel pozwalają nam bez przeszkód realizować kilka dużych projektów równolegle.

 

OBSŁUGIWANE BRANŻE

Obsługiwane branże

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

Priorytetem dla firmy Protech Motors Industrial Services jest bezpieczeństwo.

Podchodzimy z najwyższą starannością do kwestii bezpieczeństwa pracy jak również powierzonego mienia .
Nasza Polisa na kwotę 10 000 000 zł czyni z nas zaufanego partnera dla nawet najbardziej wymagających klientów.

 

NASZ ZESPÓŁ

 

Dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą kierowniczą, która służy fachowym doradztwem technicznym. Nasz zespół to ludzie z ogromnym , wieloletnim doświadczeniem w branży , posiadający stosowną wiedzę i umiejętności obejmujące szeroko pojęte działania w obszarze instalacji i relokacji maszyn.
Nasz kadra zapewnia elastyczne i kreatywne rozwiązania wykorzystując do pracy własne zaplecze sprzętowe. Wszyscy nasi specjaliści posiadają certyfikaty uprawniające do pracy pojazdami specjalnymi, dźwigami samojezdnymi, żurawiami mobilnymi, podestami roboczymi oraz wózkami widłowymi.
Nasi mechanicy i elektrycy przechodzą regularne szkolenia z zakresu mechaniki i elektryki maszyn

W skład naszego zespołu wchodzą :

  • Inżynierowie
  • Monterzy
  • Ślusarze
  • Automatycy
  • Elektrycy
  • Hydraulicy
  • Technicy
  • Spawacze ze wszystkimi uprawnieniami

 

PROJEKTY EU

 

Nasza firma bierze udział w projekcie: Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby pt: URUCHOMIENIE NOWEJ USŁUGI W FIRMIE PROTECH PROTECH MACIEJ KANIA, KOŚCIUSZKI 25, 34-326 PIETRZYKOWICE Wartość projektu: 337.830,50 zł Wartość dofinansowania: 171.600,00 zł

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajduja się na stronie www.rpo.silesia-region.pl

 

REFERENCJE

 

Referencje

PROTECH MOTORS

Industrial Services sp. z o.o.

 

ul. Przyległa 36,
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 937-267-48-57

 

 

Youtube
facebook
instagram

top